Savaitgalį Elektrėnų 50 m plaukimo baseine vyko povandeninio sporto (greičio pratimai) Baltijos šalių taurės varžybos. Tuo pačiu vyko ir povandeninio plaukimo (greičio pratimai) Lietuvos čempionatas.

Savaitgalį Elektrėnų 50 m plaukimo baseine vyko povandeninio sporto (greičio pratimai) Baltijos šalių taurės varžybos. Tuo pačiu vyko ir povandeninio plaukimo (greičio pratimai) Lietuvos čempionatas. Varžybose dalyvavo trys LKKA studentai: būsima kineziterapeutė 3 kurso studentė Birutė Lašaitė,  SE fak. TRS 3 kurso studentė Lina Pleskytė bei pirmakursis Gediminas  Mudėnas.

Lina ir Birutė, startavusios Kaumo komandoje, tapo estafetinių plaukimų čempionėmis. Birutė laimėjo ilgus plaukimo nuotolius su plaukmenimis, Lina besiruošianti pasaulio tarurės varžyboms bei kitoms svarbioms pasaulyje varžyboms, kurios vyks kitą mėnesį, startavo ne savo pagrindinėse rungtyse. Šiose varžybose ji asmeninėse rungtyse užėmė prizines vietas. Pirmąsias vietas laimėjo ir Gediminas Mudėnas.