Renginyje „…nes bendrauti gera 2022“ nestigo sporto veiklų ir gerų emocijų

Vasarai prasidėjus Lietuvos sporto universitetas (LSU) į sporto-socialinį renginį „…nes bendrauti gera 2022“ vėl sukvietė 80 vaikų iš skirtingų Kauno rajono mokyklų. Per dvylika gyvavimo metų šis renginys tapo vaikų ypač laukiamu ir populiariu, tad šiais mokslo metais susitikome jau antrą kartą. Šįkart renginys buvo skirtas Lietuvos universitetų metams paminėti.

Renginio dalyvius sveikino LSU rektorė Diana Rėklaitienė. Pasaulio bokso čempionė Gabrielė Stonkutė vaikams pasakojo apie savo kelią į pergales, o vėliau su treniruočių drauge Augustina jiems vedė bokso pratybas. Kartu su Treniravimo sistemų studentais vaikai per beisbolo pratybas mokėsi taikliai smūgiuoti kamuoliuką, o per judriuosius žaidimus – komandinio darbo, greito sprendimų priėmimo bei dalijosi geromis emocijomis.
Kol vaikai sportavo, pedagogės dalyvavo lotynų šokių pamokoje, kuri joms dovanojo daug smagių potyrių.
Keletas Vilkijos gimnazijos vaikų pastebėjimų:
,,Spėkit, ką aš pirksiu į savo kambarį? Bokso kriaušę!’“, „Estafetėse labai linksma ir faina buvo“, „Beisbolas dabar mano žaidimas“.

Didžiuojamės kad per daugiau kaip dešimtmetį gyvuojantį renginį „…nes bendrauti gera 2022“ Universitete lankėsi per 1000 vaikų (13–14 metų), kurie susipažino su daugiau kaip 20 skirtingų sporto šakų, o mūsų bendruomenei dovanojo smagių akimirkų – juoko, netikėtumų, daugybę šypsenų. Tad iki susitikimo ir kitais mokslo metais!

Aidos Gaižauskienės informacija