Rekordinis LSU krepšinio sezonas – startuos net šešios komandos

Kitą pirmadienį prasideda naujasis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas, kuriame startuos ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai. Šiemet LSKL pirmenybėse kovos viena merginų ir dvi vaikinų komandos. Išskirtinis šis sezonas vaikinams –  dėl medalių grumsis LSU ir LSU-2 komandos. Pirmoji ekipa kartu su VGTU, LCC tarptautiniu universitetu, Vilniaus kolegija ir Vilniaus universitetu žais “Rytų” pogrupyje, antroji komanda su VDU, KU, KTU ir Kauno kolegija – “Vakarų” pogrupyje. Kaip įprasta pastaraisiais metais, LSU merginos (trenerė Rasa Kreivytė) dėl LSKL taurės kovas pradės vėliau.

Šiemet abi LSU vaikinų ekipas treniruos garsūs specialistai. Pirmosios komandos treneris – Edas Nickus (trenerio padėjėjas – Edvinas Žeromskis), antrosios – Ramūnas Butautas. “Pagrindinė mūsų užduotis – ugdyti būsimuosius krepšinio trenerius. Dalyvavimas studentų lygoje jiems bus puiki praktinė patirtis. Pirmojoje vaikinų komandoje, kuriai vadovaus ilgametis Universiteto treneris Edas Nickus, žais įvairių studijų programų, patirtį Lietuvos krepšinio ir kitose lygose sukaupę krepšininkai. Universiteto antrojoje komandoje rungtyniaus Treniravimo sistemų Krepšinio specializacijos studentai. Nors rezultatas mums svarbus, tačiau visų pirma norime suteikti kuo daugiau praktinės patirties būsimiesiems specialistams“, – teigia R. Butautas.

Pasak trenerio, Nacionalinėje krepšinio, Regionų  ir kitose lygose žais net šešios LSU merginų ir vaikinų komandos. Todėl Universiteto krepšininkai turės įvairias galimybes parodyti ir semtis meistriškumo. „Mūsų studentams suteiksime puikias galimybes tobulėti. Geriausieji galės pereiti į kitas mūsų komandas, jos sudarytos pagal pajėgumą. Neabejoju, kad šių metų sezonas bus išskirtinis. Tai suteiks galimybes ugdyti būsimuosius trenerius turinčius ne tik naujausias teorines, bet ir praktines žinias“, – sako R. Butautas, neseniai pradėjęs vadovauti ir LSU Krepšinio studijų centrui.

Naująjį sezoną LSKL sezoną pirmoji pradės LSU-2 komanda. Ateinantį pirmadienį ji išvykoje žais su KTU komanda. Susitikimas vyks KTU sporto salėje (Radvilėnų g. 19).