Puikus Karolio Babkausko pasirodymas „LSU-Atleto“ neišgelbėjo

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Garliavoje „LSU-Atletas“ susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“ ir po atkaklios kovos pralaimėjo 58:61 (13:13, 16:25, 11:14, 18:9). Susitikimo pradžia vyko atkakliai ir permainingai, tačiau labiau patyrę „Nevėžio“ krepšininkai antrame kėlinyje perėmė inciatyvą ir ją išlaikė iki ketvirto kėlinio vidurio. Vis dėlto likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos, LSU krepšininkai pradėjo spurtą ir po tikslių Karolio Babkausko baudų metimų ir Žygimanto Skučo tritaškio priartėjo 54:56. Permainingoje susitikimo pabaigoje tiksliau sužaidė „Nevėžio“ krepšininkai, o paskutinis tolimas K.Bakausko metimas buvo netikslus. Aštuoniese pradėję, o susitikimą septyniese baigę, kėdainiškiai iškovojo pergalę.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Karolis Babkauskas 14 (6 rez. perd., 6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 11 (10 atk. kam., 3 blok. met.), Tomas Urbonas 9 (8 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 9 ( 6 atk. kam.).

„Nevėžio“ rezultatyviausi: Gintaras Leonavičius 22, Simas Buterlevičius 8, Vidas Ginevičius, Povilas Butkevičius ir Rolandas Jakštas po 7.

Kitas rungtynes Kauno rajo „LSU-Atletas“ žais antradienį, lapkričio 26 dieną, 19 valandą su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda.

„LSU-Atleto“ vyr.treneris Edas Nickus: „Komanda gerai sužaidė tik paskutinę susitikimo dalį.  Pirmus tris kėlinius nepavyko nuteikti kovai, neišnaudojome galimybės laimėti. Nepataikėme iš gerų padėčių, lemiamu momentu pro šalį skriejo Karolio Babkausko metimas. Vaikinai atsipalaidavo pamatę, kad „Nevėžis“ žais ne visos sudėties. Gaila, kad dažnai pralaimime keliais taškais. Mums trūksta patyrusių žaidėjų, tokių kaip Vidas Ginevičius, kurie lemiamais metimais valdytų komandą“.

„Nevėžio“ vyr.treneris Gintaras Leonavičius: „Mums labai trūksta žaidėjų, septyniese ar aštuoniese rungtyniauti beveik neįmanoma. Džiaugiuosi, kad pavyko sėkmingai sužaisti susitikimo pabaigą, nors žaidėjai buvo pavargę, pradėjome netiksliai atakuoti, pasipylė klaidos. Mums būtinai reikia daugiau žaidėjų, kad daugiau pasiektume čempionate. Artmiausiu metu komandą papildys po traumų grįžatantys žaidėjai, tačiau jiems reikia nors mėnesio, kad pradėtų rungtyniauti visa jėga“.