Vyksta priėmimo į LSU magistrantūrą II etapas – teikite prašymus iki liepos 17-osios

LSU taryba

Lietuvos sporto universitetas (LSU) iki 2022 m. liepos 17 d. skelbia priėmimo į magistrantūros studijų programas II etapą.

LSU siūlo 10 magistrantūros studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija, Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport)Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management).

Likusios laisvos valstybės finansuojamos vietos:

Kineziterapija – 2;
Krepšinio treniravimas ir valdymas – 1;
Sportinės veiklos analizė – 5;
Sporto fiziologija ir genetika – 1;
Taikomoji fizinė veikla – 2;
Kūno kultūra – 5;
Turizmo ir sporto vadyba – 4.

AKTUALU! Įstojusiesiems į valstybės nefinansuojamas vietas yra galimybė sumažinti studijų kainą.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta Universitete (Centrinių rūmų 101a kab., Sporto g. 6, Kaunas) ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki 2022 m. liepos 17 d. LSU absolventams, baigusiems studijas 2011 m. ir vėliau, nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio.
Reikiamus dokumentus rasite čia.

Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, galite pateikti akademinę pažymą. Visą informaciją apie 2022 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

Kontaktai pasiteirauti:
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101a kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas: +370 677 69495
El. paštas: priemimas@lsu.lt