Priėmimo į magistrantūros studijas Lietuvos sporto universitete II etapas – nuo liepos 5-osios

Lietuvos sporto universitete (LSU)  liepos 5–16 d. vyks priėmimo į magistrantūros studijų programas II etapas.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyks universitete (Centrinių rūmų 101A kab., Sporto g. 6, Kaunas) ir internetu.

Po I etapo liko laisvos šios valstybės finansuojamos (VF) vietos:
Taikomoji fizinė veikla – 6;
Sporto edukologija – 1;
Treniravimo sistemos – 1;
Turizmo ir sporto vadyba – 2;
Kineziterapija nuolatinės – 1;
Sportinės veiklos analizė – 5.

LSU absolventams, baigusiems studijas 2011 m. ir vėliau, nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Reikiamus dokumentus rasite čia.

Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, galite pateikti akademinę pažymą.

Visą informaciją apie 2023 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

Lietuvos sporto universitetas priima ir į išlyginamąsias studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje.

Lietuvos sporto universitete siūlomos 9 magistrantūros studijų programos: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija, Turizmo ir sporto vadybaFizinis ugdymas ir sportasTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport) (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management) (anglų k.).

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101A kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas +370 677 69495
El. paštas priemimas@lsu.lt