Prasidėjo papildomas priėmimas į Lietuvos sporto universiteto bakalauro studijas

Nuo rugpjūčio 3 iki rugpjūčio 5 d. priimami prašymai dalyvauti papildomame priėmime.

Papildomame priėmime stojantieji gali pretenduoti:

  • tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą (ir studijų stipendiją), jeigu sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo, arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti;
  • tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu jau sudarė valstybės finansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba gavo studijų stipendiją.

Papildomame priėmime Lietuvos sporto universitetas siūlo rinktis šias bakalauro studijų programas: Treniravimo sistemosPratimai, mityba ir streso valdymasKineziterapijaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSporto ir turizmo vadybaFizinis ugdymas ir sportas.

Kvietimų studijuoti stojantieji sulauks rugpjūčio 10 d. iki 12 valandos. Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas Lietuvos sporto universitete vyks nuo rugpjūčio 11 d. 8 val. iki rugpjūčio 12 d. 17 val. Centriniuose rūmuose, 101A kabinete (Sporto g. 6).

Pasirašyti sutartį galima ir elektroniniu būdu: https://bit.ly/2On4GOL

Jei kils klausimų, prašome susisiekti su LSU Studijų departamentu telefonu +370 677 69495 arba rašyti el. paštu priemimas@lsu.lt