Pirmosios 2014 metų LKL rungtynės susiklostė nesėkmingai

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes Kauno rajono „LSU-Atletas“ žaidė Pasvalyje ir pralaimėjo „Pieno žvaigždžių“ komandai  73:87 (16:20, 11:22, 16:31, 30:14). LSU komanda gerai sužaidė susitikimo pradžią ir pabaigą, tačiau itin nesėkmingas buvo antras ir trečias kėlinys. Įpusėjus susitikimui mūsų komanda atsiliko 27:42, o po trijų kėlinių net  43:73. Sušvelninti rezultatą pavyko paskutiniame kėlinyje, kurį LSU komanda laimėjo 16 taškų persvara- 30:14.
  „LSU-Atletui“ taškus pelnė: Žydrūnas Skučas 16 (7/9 dvit., 10 atk.kam.), Aurimas Brigelis ir Vidmantas Sragauskis po 10, Tomas Urbonas 9 (10 atk.kam.), Arūnas Sakalauskas, Šarūnas Vingelis ir Paulius Malašauskas po 8, Šarūnas Beniušis 4.
   „Pieno žvaigždėms“ daugiausia taškų pelnė Egidijus Dimša – 25.
  Kitas LKL rungtynes „LSU-Atletas“ žais šį trečiadienį, sausio 15 dieną, 19 valandą su Prienų „TonyBet“. Susitikimas vyks Garliavos sporto ir kultūros centre.