Permainingi Akademijos studentų ir absolventų pasirodymai olimpiadoje

Akademijos studentai ir absolventai Londono olimpinėse žaidynėse džiugino gerais pasirodymais ir braukė nusivylimo ašaras.

Labiausia nepasisekė arčiausia medalio buvusiai septynkovininkei Austrai Skujytei. Ji tik po paskutinės, 800 m bėgimo rungties, užleido iki tol užimamą antrąją vietą. Galutinėje įskaitoje  Austra liko penkta. Disko metikė Zinaida Sendriūtė nors ir nepateko į stipriausiųjų grupę, tačiau olimpiadoje užėmė aukštą devintąją vietą.

iaaf.org nuotrauka

Nesėkmingai žaidynės susiklostė sprinteriui Ryčiui Sakalauskui. Pastaruoju metu traumų kamuojamas sportininkas nepateko į  100 m bėgimo pusfinalį.

Atrankos varžybos nesėkmingai susiklostė Raivydui Staniui ir Povilui Mykolaičiui. Europos vicečempionas Raivydas Stanys neįveikė šuolio į aukštį  atrankos barjero.  Pirmuoju bandymu įveikęs 216 m aukštį, Raivydas nesugebėjo įveikti į 221 cm aukštį pakeltą kartelę. Žaidynių debiutantas Povilas Mykolaitis šuolio į tolį varžybose liko 26-as.

zimbio.com nuotraukaMoterų 2000 m irklavimo varžybose  į finalą nepateko Donata Vištartaitė, tačiau sėkmingai baigė pasirodymą žaidynėse. Ji  B finale ( kovojama dėl  7-12 vietų) užėmė antrąją vietą ir galutinėje įskaitoje liko aštunta.

Olimpinių žaidynių buriavimo regatoje LKKA absolventė, Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė Gintarė Scheidt po dešimties plaukimų „Laser Radial“  klasės varžybose  yra šešta ir šiandien kovos dėl medalio.

zimbio.com nuotrauka

Londono olimpinių žaidynių buriavimo regatoje LKKA absolventas Juozas Bernotas vyrų RS:X klasės plaukime užėmė 12 vietą. Varžybose dalyvavo  38 sportininkai.

Ne taip sėkmingai buriavimo regatos vyrų „Laser“ klasėje  pasirodė Rokas Milevičius. Jis  tarp 49 buriuotojų  užėmė 42-ąją vietą .

Nesėkmingai olimpinės žaidynės susiklostė boksininkui Egidijui Kavaliauskui. Be kovos į aštunfinalį žengęs sportininkas turėjo pripažinti Didžiosios Britanijos sportininko pranašumą.

Šiandien žaidynėse be Gintarės Scheidt startuos lengvaatlečiai Sonata Tamošaitytė ir Virgilijus Alekna.