Pasaulio lengvosios atletikos čempionate- trys LSU atletės

Savaitgalį Maskvoje (Rusija) baigėsi 14-asis Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Rusijos sostinėje startavo trys Lietuvos sporto universiteto atletės- bėgikės Lina Grinčikaitė (treneris E.Norvilas) ir Eglė Balčiūnaitė (treneris A.Kitanov) bei disko metikė Zinaida Sendriūtė (treneris A.Jasmontas).

100 m distancijoje Lina Grinčikaitė savo bėgime finišavo penkta – 11.48/-0.4 sek. ir į pusfinalį nepateko. Linos rezultatas atrankos bėgimuose buvo 28-as. Paskutiniai kelialapiai į pusfinalį atiteko bėgikėms su 11.41 sek. rezultatais.

Disko metikė Zinaida Sendriūtė pasaulio čempionate liko 9-a. Sportininkė geriausiu antruoju bandymu įrankį nusviedė 62.54 metrus. Pirmasis jo bandymas buvo 61.87 m, trečiasis – 61.44 m. Zinaida vilčių kovoti dėl medalių suteikė įvykdžiusi kvalifikacinį normatyvą. Tuomet ji įrankį numetė net 64.16 metrus, tai- antras sportininkės rezultatas per visą jos karjerą.

Eglė Balčiūnaitė dalyvavo 800 m moterų bėgimo rungties kvalifikacijoje, kurioje varžėsi 32 sportininkės. Startavusi  pirmajame atrankos bėgime,  ji distanciją įveikė per 2 min. 08.77 sek., finišavo aštunta ir į pusfinalį nepateko. Galutinėje pasaulio čempionato  įskaitoje  bėgikė užėmė 30-ą vietą.