Paralimpietis Kęstutis Skučas ir Vaida Pokvytytė apie neįgaliųjų sportą – laidoje „Laikas veikti“

Lietuvos sporto universiteto Taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedros docentas, paralimpietis dr. Kęstutis Skučas ir LSU dėstytoja dr. Vaida Pokvytytė 15min studijoje kalbėjosi su sveikatingumo motyvatore Vlada Musvydaite apie neįgaliųjų sportą.

Kiek paralimpiečiams svarbus sportas ir fizinis aktyvumas? Kaip keičia neįgaliųjų gyvenimą fizinis aktyvumas? Kokiomis veiklomis jie galėtų užsiimti? Ar turime neįgaliųjų sporto strategiją?

„Lietuvos sporto universitetas neseniai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos paralimpiniu komitetu, tai labai gera pradžia neįgaliųjų sporto strategijai vystyti“, – sakė V. Pokvytytė.

Kęstutis Skučas planuoja dalyvauti šeštose paralimpinėse varžybose, pasaulio čempionate ir gerai atstovauti Lietuvai ir Lietuvos sporto universitetui, kuriame dirba ir stengiasi, kad neįgaliesiems ir visiems žmonėms būtų geriau.

„Laikas veikti“ – tai laida, kurioje kalbama apie sveikatingumą, psichologiją, motyvaciją judėti skirtingose gyvenimo srityse. Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė kiekvieną antradienį kalbina savo srities profesionalus ir pateikia konkrečių patarimų.

Visą straipsnį galite rasti naujienų portale 15min.lt

Laidos „Laikas veikti“ įrašą žiūrėkite čia

Parengta pagal 15min.lt informaciją