Pagerbta LSU plaukimo komanda

Lietuvos  sporto univesriteto (LSU) rektorato posėdyje pagerbta studentų  plaukimo komanda, šalies universitetų pirmenybėse tapusi čempione. LSU plaukikai, vadovaujami doc. Birutės Statkevičienės, surinko 412 taškų. Antrąją vietą užėmė MRU plaukikai (358 tšk.), trečia-  KTU komanda atsilikusi vos vienu tašku (357 tšk.).

LSU komandai įteikta taurė, o asmeninių rungčių nugalėtojai apdovanoti  rėmėjų prizais. Asmeninėse rungtyse čempionais tapo studentai Simas Žiaukas, Urtė Kazakevičiūtė, Deividas Valentavičius, Irmantas Vernickas, Lina Pleskytė, absolventė Erika Bespalko, o estafetiniuose plaukimuose nugalėjo Kristina Ulerytė ir Edvinas Apčinikovas. “ Mūsų plaukikai pasirodė puikiai, nugalėjo pajėgius priešininkus. Dauguma komandos narių yra pasiekę aukštumų įvairiuose čempionatuose”,- teigė komandos trenerė B.Statkevičienė.

Čempionate  rungėsi  daugiau kaip 80 plaukikų iš dešimties šalies aukštųjų mokyklų. „Džiaugiuosi, kad po aštuonerių metų mūsų komanda iškovojo čempionės titulą. Linkiu sėkmės ne tik baseine, bet ir moksluose“,- sakė LSU sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. Aleksas Stanislovaitis.