Nuotoliniame edukacijos forume – LSU mokslininkų įžvalgos

Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija kartu su Lietuvos sporto universitetu (LSU) ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia edukacijos forumą ,,Fizinis ugdymas kaip asmens ir visuomenės gerovės pamatas: ką rodo tyrimai?“.

Jame savo įžvalgomis dalysis ir LSU atstovai. Sveikinimo žodį forume tars rektorė Diana Rėklaitienė, renginį  moderuos Fizinio ir socialinio ugdymo katedros docentė dr. Brigita Miežienė, o pranešimą „Fizinis ugdymas kaip asmens ir visuomenės gerovės pamatas: ką rodo tyrimai?“ skaitys  Fizinio ir socialinio ugdymo katedros profesorius dr. Arūnas Emeljanovas.

Į edukacijos forumą kviečiami  ugdymo mokslų atstovai, tyrėjai, bendrojo ugdymo ir aukštųjų mokyklų, savivaldybių atstovai, fizinio ir sveikatos ugdymo mokytojai, sporto specialistai, fizinio aktyvumo ir sporto organizatoriai, švietimo, sporto ir sveikatos politikos kūrėjai, visi, kuriems svarbus  fizinio aktyvumo, sporto, sveikatos ugdymas, asmens ir visuomenės gerovė.

Daugiau informacijos apie forumą, kuris vyks 2021 m. balandžio 29 d. 15–17 val. nuotoliniu būdu, rasite: https://lera.lt/edukacijos-forumas-fizinis-ugdymas-kaip-asmens-ir-visuomenes-geroves-pamatas-ka-rodo-tyrimai/