Naujausiame žurnalo „Reitingai“ vertinime – LSU lyderystė kelios kryptyse

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė naujausią universitetų vertinimą pagal studijų kryptis.

Jame įvertintas ir Lietuvos sporto universitetas (LSU), kuris net keliose kryptyse buvo pirmas.

Bakalauro studijose LSU yra lyderis Sporto krypčių grupėje, pasiekimų sporte (Treniravimo sistemos) ir laisvalaikio sporte (Pratimai, mityba ir streso valdymas). Sveikatos mokslų krypčių grupėje tarp visuomenės sveikatos studijų užėmė trečią vietą (Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata), o Verslo ir viešosios vadybos mokslų krypčių grupėje tarp dešimties vadybos studijų programų LSU Sporto ir turizmo vadyba – ketvirtą. Pažymėtina, kad pernai ši LSU studijų programa buvo septintoje vietoje.

Įvertinus bakalauro studijų programas pagal studijų krypčių grupes, LSU yra lyderis Sporto krypčių grupėje, pasiekimų sporto ir laisvalaikio sporto kategorijose. Šią poziciją išlaikome ne vienus metus. LSU alumnai, dirbantys pasiekimų ar laisvalaikio sporto srityse yra geriausiai vertinami darbdavių.

Magistrantūros studijų reitingo Sporto krypčių grupės pasiekimų sporto kategorijoje LSU yra pirmas (Treniravimo sistemos, Krepšinio treniravimas ir valdymas, Sportinės veiklos analizė).

Pagerėjo vadybos ir ugdymo mokslų pozicijos. Be to, LSU studijos gerai vertinamos ir kitose srityse.

Gyvybės mokslų krypčių grupėje tarp biologijos studijų LSU (Sporto fiziologija ir genetika) užėmė antrą vietą ir pasižymėjo aukštu mokslinės veiklos rodikliu.

Įvertinus magistrantūros studijų programas pagal studijų krypčių grupes, LSU pozicija pagerėjo Ugdymo mokslų krypčių grupėje – tarp pedagogikos studijų (Kūno kultūra) pakilo į antrą vietą ir pasižymėjo aukštu mokslinės veiklos rodikliu. Edukologijos studijos (Sporto edukologija) iš septintos – į trečią.

Vadybos mokslų krypčių grupėje LSU Turizmo ir sporto vadybos programa iš devintos pakilo į 7-ą poziciją.

LSU vykdo šešias bakalauro ir dešimt magistrantūros studijų programų.

Daugiau informacijos apie studijų programas: https://www.lsu.lt/studijos/

Parengta pagal žurnalo „Reitingai“ informaciją