Naujasis LSU akademinio bendradarbiavimo partneris – Gruzijos valstybinis kūno kultūros ir sporto universitetas

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Tarptautinių ryšių skyriaus atstovas Tomas Kukenys dalyvavo „Erasmus+“ tarptautinio mobilumo programos kontaktiniame seminare Tbilisyje.

Gruzijos „Erasmus+“ nacionalinės agentūros organizuotas seminaras buvo skirtas aptarti naujas universitetų bendradarbiavimo galimybes pagal Europos Komisijos „Erasmus+“ programą. Renginyje dalyvavo 44 Gruzijos aukštojo mokslo institucijų ir 46 Europos Sąjungos universitetų atstovai iš 11 šalių (Estijos, Graikijos, Italijos, Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos, Suomijos, Švedijos, Turkijos Vengrijos ir Vokietijos).

Vizito metu buvo aplankytas naujasis LSU partneris – Gruzijos valstybinis kūno kultūros ir sporto universitetas. Šis 1938 m. Tbilisyje įkurtas universitetas, kaip ir LSU, yra vienintelė aukštojo mokslo institucija Gruzijoje, rengianti kūno kultūros ir sporto specialistus – įvairių sporto šakų trenerius, kūno kultūros mokytojus, sporto vadybininkus bei sporto medicinos ir reabilitacijos specialistus.

Šiais mokslo metais LSU su Gruzijos valstybiniu kūno kultūros ir sporto universitetu pradeda vykdyti studentų ir dėstytojų mobilumo veiklas pagal „Erasmus +“ programą.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija