Naujajame LTV sezone žiūrovai vėl išvys LKKA komandą laidoje “Ateities lyderiai”.

Naujajame LTV sezone ir vėl žiūrovai išvys laidą “Ateities lyderiai”. Praėjusiais metais jame pasirodė mūsų komanda, sulaukusi žiūrovų ir projekto rengėjų simpatijų. Nors šiais metais komandos pagrindas nesikeičia, tačiau siūlomos projekto rengėjų naujovės atveria galimybes ne tik studentams atstovauti Akademijai. Pasak „Ateities lyderių“ autorių, komandose gali dalyvauti aukštosios mokyklos bendruomenės nariai- studentai, dėstytojai, profesūra ir net absolventai. Prie stalo turi būti ne mažiau kaip 3 studentai. Šiek tiek keisis ir pačio žaidimo taisyklės, bet apie jas rengėjai praneš vėliau.

Lietuvos Universitetų žinių lyga per LTV tampa atvira ir kviečia prisijungti naujas komandas bei tampa ne tik studentų, bet visos universitetų bendruomenės žaidimu, kuriame gali dalyvauti ir absolventai. Prie senbuvių šįmet prisijungs Vilniaus dailės akademijos bei Tarptautinės verslo mokyklos komandos. Intrigos įneš jauniausi dalyviai – Vilniaus licėjaus moksleiviai, kartu su savo dėstytojais subursiantys atskirą komandą. Galimybe dalyvauti jau susidomėjo mokslo tyrimų institutų darbuotojai. Būsimieji dalyviai tikisi, kad tai bus gera proga pramankštinti smegenis, pamiklinti protą ir paaštrinti humoro jausmą.Kviečiame registruotis ne tik mokslo, bet ir verslo lyderių komandas.

Tikimasi, kad čempionatu susidomės profesinių asociacijų atstovai- medikai, ekonomistai, teisininkai, fizikai,matematikai…Komanda – tai 5-7 kovingai nusiteikę žmonės. Amžius neribojamas

„Ateities lyderiai“ – tai Lietuvos aukštųjų mokyklų komandinis žinių konkursas, propaguojantis intelektą, žinių siekimą, keliantis aukštojo mokslo ir gabių, aktyvių studentų, besimokančių Lietuvoje, prestižą, pateikiantis įdomią ir naudingą informaciją televizijos žiūrovams.

Jei susidomėjote, kviečiame prisijungti prie komandos!

Laidos rengėjų ir Ryšių su visuomene skyriaus informacija