Nacionalinės moterų krepšinio lygos auksą iškovojo LSU krepšininkės

Sekmadienį Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) kovoje dėl aukso medalių pergalę iškovojo „LSU-Kaunas“ komanda. Mūsų universiteto krepšininkės rezultatu 55:43 (8:12, 15:7, 18:12, 14:12) įveikė Vilniaus „Tiketos“ komandą ir pasipuošė aukso medaliais.

Rungtynių pradžia buvo įtempta, taikliais metimais keitėsi abi komandos. Po dviejų kėlinių LSU komanda buvo įgijusi tik 4 taškų pranašumą (23:19).

Po ilgosios pertraukos rungtynes į savo rankas bandė perimti kaunietės. Įgytą pranašumą padidino ir trečią kėlinį baigė turėdamos dešimties taškų persvarą (41:31).

Ketvirtajame kėlinyje skubėti pradėjusiai Vilniaus „Tiketos“ komandai nepavyko sumažinti skirtumo bei pasivyti Kauno ekipos.

LSU komandai daugiausia taškų pelnė Monika Petrauskaitė 16 (10 atk. kam.), Živilė Kilijonaitė – 12, Gabija Morkūnaitė – 7.

Vilniaus „Tiketos“ komandoje rezultatyviausia buvo Monika Aleksaitė 15 (11 atk. kam.), Eglė Jucevičiūtė – 11 (11 atk. kam), Gytė Urniežiūtė – 8.