Metų pabaigoje – LSU sportininkų ir trenerių įvertinimas Lietuvoje

Baigiantis metams Lietuvoje rengiami įvairūs sporto apdovanojimai. Juose dar kartą triumfavo šalį garsinę  Lietuvos sporto universiteto atstovai.

Gruodžio 21 dieną parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko prestižiniai Lietuvos sporto apdovanojimai, kuriuose pagerbti labiausiai nusipelnę olimpinio ir paralimpinio sporto atletai, jų treneriai.

„Metų proveržio“ nominacijoje laureate tapo LSU Treniravimo sistemų studijų programos studentė, boksininkė Gabrielė Stonkutė. Ją į pergales atvedė LSU sporto ir partnerystės prorektorius, treneris Vidas Bružas.

LTOK BružasKauno sporto apdovanojimuose, jie surengti gruodžio 22-ąją, taip pat labiausiai žibėjo LSU atstovai. Kauniečių ir komisijos sprendimu net keturiose nominacijose lauretais tapo Universiteto sportininkai ar treneriai.

Metų sportininkas su negalia – LSU studentas, graikų-romėnų imtynininkas Mantas Kazimieras Sinkevičius.

Metų sportininkas – LSU studentas, boksininkas Eimantas Stanionis.

Metų treneris – LSU sporto ir partnerystės prorektorius, bokso talentų ugdytojas Vidas Bružas.

Už viso gyvenimo nuopelnus apdovanotas LSU garbės daktaras, treneris ir pedagogas Aleksandras Kosauskas.

Dar viena gera žinia pasiekė iš Metų sporto vadybos apdovanojimų.  Lietuvos sporto universiteto profesorius Jonas Liudas Poderys tapo laureatu nominacijoje „Už nuopelnus Lietuvos sporto mokslui“.

„Prisimenu vieno trenerio skambutį. Sako, gal galite neperduoti auklėtinio tyrimų rezultatų į Vilnių, nes funkcionieriai neskirs finansavimo Barselonos olimpinėms žaidynėms. Tas treneris klydo, nes mūsų misija buvo ir yra visiškai kita – padėti treneriui reguliuoti treniruotės procesą. Treneris yra pagrindinis asmuo, o mes jo pagalbininkai“, – po apdovanojimo įteikimo kalbėjo J. L. Poderys.

Lietuvos sporto universiteto sportininkai ir jų treneriai taip pat triumfavo įvairiose sporto federacijų apdovanojimose, kaip ir kiekvienais metais – daugiausiai laureatų  ir tradiciškai metų pabaigoje skelbiamame Lietuvos geriausių studentų sportininkų dešimtuke.

LSU profesorius Poderys

Alfredo Pliadžio, Vytauto Dranginio, Manto Gudzinevičiaus, Kauno miesto savivaldybės nuotraukos