LTOK renginyje žiniomis dalijosi ir Universiteto atstovai

Kaune jau penktą kartą surengtas renginys „Olimpinio švietimo forumas“.  Šių metų tema – „Sportas + švietimas = 21 amžiaus galimybės“, o visi pranešimai skirti sportui, kaip universaliai žmogaus ugdymo priemonei.

Šis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) renginys tapo savotiška tradicija kasmet apžvelgti, kokios yra naujausios ugdymo per sportą tendencijos. Renginyje pranešimus pristatė penki lektoriai, o jų klausėsi apie 450 pedagogų ir savivaldybių sporto specialistų

Savo žiniomis Kaune dalijosi ir Lietuvos sporto universiteto atstovai. LSU docentė Brigita Miežienė skaitė pranešimą „Socialinis kapitalas ir jo reikšmė fizinio aktyvumo bei sporto motyvacijai“. Jame teigė, kad šiuolaikinis jaunimas patiria fizinio aktyvumo stoką, o tai vyresniame amžiuje pasireiškia lėtinėmis ligomis. Pranešime kalbėta apie mokinių socialinio kapitalo reikšmę sveikatos, psichologinės būklės suvokimui, su sveikata susijusiam elgesiui.

LSU plėtros ir sporto prorektorius Vidas Bružas dalyvavo trenerių ir mokytojų diskusijoje, kurioje dalijosi įžvalgomis, kaip parengti sporto specialistus, ugdyti sportininkus, skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą. Diskusiją vedė LSU dėstytoja Simona Pajaujienė.

Parengta pagal LTOK informaciją.