LSU vaikinai kovos dėl LSKL aukso

Lietuvos sporto universiteto komanda Lietuvos studentų krepšinio lygos pusfinalyje 84:78 (18:18, 27:15, 12:24, 27:21) nugalėjo Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) ir finale kovos su Mykolo Romerio universiteto krepšininkais. Edo Nickaus auklėtiniai iki didžiosios pertraukos susikrovė 12 taškų pranašumą – 45:33, tačiau antroje rungtynių pusėje VDU ne tik panaikino deficitą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai.Būtent iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms ir 17 sekundžių 8 taškais – 75:67 – priekyje buvo VDU, tačiau LSU dar kartą įrodė, kad jie neveltui patirties semiasi LKL čempionate – sugebėjo pataikyti kelis tolimus metimus ir išplėšti pergalę.
Nugalėtojams net 28 taškus pelnė Šarūnas Vingelis, 14 – Žygimantas Skučas, 13 – Taurantas Tamošiūnas, 12 – Šarūnas Beniušis, 7 – Paulius Malašauskas.
Iš VDU komandos išsiskyrė 16 taškų pelnęs Tomas Dimša.
  „Šioms rungtynėms ruošiamės itin atsakingai ir tas darbas davė vaisių. Pergalę lėmė disciplina ir agresyvi gynyba. Klausiate kas antroje rungtynių pusėje mums nutiko, kad išbarstėme 12 taškų pranašumą? Juk VDU – tituluota komanda, savo gretose turinti „Žalgirio“, „Neptūno“ žaidėjų. Visas rungtynes šiuolaikiniame krepšinyje atsilaikyti, žaisti be duobių yra labai sudėtinga. Svarbu, kad kovėmės iki pabaigos ir iškovojome pergalę. Dar kartą galiu pasidžiaugti vaikinais ir jų darbu“, – po rungtynių kalbėjo LSU strategas Edas Nickus. Jis pabrėžė, kad būtų labai šaunu atsirevanšuoti MRU komandai už pernykšti finalą, tačiau pripažino, kad laukia itin kruopštus darbas.„Dar iki tos dvikovos turėsime dvejas LKL rungtynes. Žaidėjams teks didelis krūvis, tad stebėsime, ar nepritrūks jėgų“, – pridūrė E. Nickus.
   LSU su MRU finale susitiks kitą pirmadienį, balandžio 7 dieną, Šiauliuose. Beje, Merginų grupės finale mūsų komanda taip pat susigrums su MRU. Finale žais ir LSU-2 komanda, ji dėl nugalėtojų titulo susitiks su Kauno kolegijos krepšininkais.