Treniravimo sistemų studentė D. Mackonytė: apie studijas, kultūrą ir patirtis Sarajeve

Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai kasmet noriai išnaudoja „Erasmus+“ programos galimybes – vyksta dalinių studijų ar praktikos į Europos ir kitų šalių universitetus. Šįkart savo tarptautine patirtimi ir įspūdžiais dalijasi LSU Treniravimo sistemų studentė Dalia Mackonytė.

Įdomios studijos, nauja kultūra ir kelionių įspūdžiai. Lietuvos sporto universiteto Treniravimo sistemos studijų programos pirmos pakopos studentė Dalia Mackonytė pavasarį išbandė savo jėgas Sarajevo universitete (Bosnija ir Hercogovina).

Studijos ir nauja kultūra nustebino būsimą trenerę, o drąsos ir patirties įgavo su kaupu. “Studijuoti nebuvo lengva, bet paskaitos buvo įdomios, daug sužinojau apie kovos menus, – įspūdžiais dalijasi Dalia. – Susipažinau su Islamo kultūra, sužinojau, kas yra Ramadanas ir koks jis svarbus vietiniams gyventojams. Didelį įspūdį padarė nuostabi šalies gamta, o ji net  aplink miestą – nepakartojama. Vos 20 minučių kelio – ir tu jau kalnuose.”

Sarajevo universitete studentei puikiai sekėsi treniruotis dziudo komandoje, kur Dalia buvo šiltai ir draugiškai priimta. Nors mobilumo programos metu pasitaikė įvairių iššūkių, LSU studentė džiaugėsi galimybe mokytis užsienyje.

“Erasmus+” mobilumo programos studijos suteikė man drąsos ir pasitikėjimo savimi, patobulinau anglų kalbos žinias bei sutikau labai gerų žmonių! Tai buvo nelengva, bet tikrai verta!”– studijas Sarajevo universitete apibendrino LSU studentė.

Daugiau informacijos apie “Erasmus+” programos konkursą ir galimybes rasite https://www.lsu.lt/apie-lsu/tarptautiniai-rysiai/konkursai/