LSU tęsia bendradarbiavimą su Japonija krepšinio srityje

Lietuvos sporto universitetas (LSU) tęsia glaudų bendradarbiavimą su Japonija. Šįkart Universitete lankėsi šios šalies ambasadorius Lietuvoje Tetsu Ozaki, Japonijos krepšinio asociacijos direktorių tarybos narė ir Edogavo universiteto profesorė Shiho Moriya bei ambasados atstovas Taro Hirokawa. Šio vizito tikslas – susipažinti su krepšinio trenerių rengimo sistema Lietuvoje ir aptarti bendradarbiavimo galimybes šioje srityje.

Svečiai susitiko su LSU rektore prof. dr. Diana Rėklaitiene, LSU Krepšinio mokslo ir studijų centro vadovu doc. Ramūnu Butautu, krepšinio treneriais ir dėstytojais doc. dr. Rasa Kreivyte ir doc. dr. Kęstučiu Matulaičiu, Tarptautinių ryšių ir kitų padalinių atstovais. Susitikimo metu svečiai domėjosi, kaip krepšinio treneriai rengiami LSU, kaip vykdomas jų praktinis mokymas ir kokios profesinės karjeros galimybės atsiveria šios studijų programos absolventams baigus studijas. Be to, buvo aptartos bendradarbiavimo, studijų mainų, bendrų projektų įgyvendinimo galimybės.

Svečiai iš Japonijos susipažino su LSU mokslo laboratorijomis ir vykdomais moksliniais tyrimais, lankėsi BC „Žalgiris“ krepšinio akademijoje, „Žalgirio“ arenoje, susitiko su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atstovais bei stebėjo LKL rungtynes.