LSU tarptautinėje savaitėje dėstytojai iš viso pasaulio dalysis patirtimi

Balandžio 24–28 dienomis Lietuvos sporto universitete vyks 6-oji tarptautinė savaitė „Siekiant mokslo ir studijų vienovės sporto ir sveikatos moksluose“ (angl. „Connecting Research and Teaching in Sport and Health Sciences“).

Tarptautinės savaitės renginiuose dalyvaus 32 užsienio partnerinių institucijų atstovai iš Bosnijos ir Hercegovinos, Ispanijos, Izraelio, Čekijos, Japonijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Sakartvelo, Slovakijos, Slovėnijos ir Suomijos.

Vienas iš svarbiausių tarptautinės savaitės akcentų – balandžio 25 d. (antradienį) nuo 12.30 iki 15.30 val. Centrinių rūmų 215 auditorijoje vyksianti Tarptautinė partnerių mugė. Čia studentai apie mainų galimybes galės tiesiogiai pabendrauti su užsienio institucijų atstovais, o dėstytojai ir mokslininkai užmegzti dar glaudesnius ryšius su LSU partneriais.

JAV Denverio Metropoliteno universiteto dėstytojai dr. Joseph A. Quatrochi ir dr. Kelly Evans Grieshaber balandžio 26 d. (trečiadienį) 14.00–15.30 val. Centrinių rūmų 215 auditorijoje ves seminarą „Undergraduate Internships: From the Traditional to the Unexpected! Possibilities and Perspectives from Programs in the United States“ ir pristatys, kaip vykdomos studentų praktikos JAV sporto klubuose ir organizacijose.

Balandžio 26 d. (trečiadienį) nuo 16.00 val. LSU bendruomenę kviečiame kartu su užsienio svečiais dalyvauti tinklinio 3 x 3 turnyre, kuris vyks Centrinių rūmų sporto salėje. Dėl registracijos prašome kreiptis į Aurelijų Zuozą el. paštu aurelijus.zuoza@lsu.lt

Pirmąją tarptautinę savaitę Universitetas organizavo 2014 metais. Šia jau tradicine tapusia iniciatyva siekiama dar labiau plėsti ir stiprinti Universiteto tarptautiškumą kviečiant užsienio partnerinių institucijų dėstytojus, mokslininkus ir praktikus dalytis savo mokslo žiniomis, inovacijomis bei patirtimi su studentais.

Visą tarptautinės savaitės programą rasite čia: 6th LSU IW-2023 Programme

Užsienio dėstytojai LSU studentams ves net 44 paskaitas ir praktinius užsiėmimus. Visą paskaitų tvarkaraštį rasite čia: 6th LSU IW-2023 Teaching Timetable (atnaujintas)