LSU su partneriais įgyvendinamas projektas pristatytas PSO Europos aplinkos ir sveikatos ministrų konferencijoje

Budapešte (Vengrija) vykusioje Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) 7-oje Europos aplinkos ir sveikatos ministrų konferencijoje aplinkos ir sveikatos klausimais dalyvavo ir Lietuvos delegacija. Joje kartu su Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) ir Higienos instituto atstovais buvo ir LSU dėstytoja, Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos direktorė dr. Kristina Motiejūnaitė.

Šioje konferencijoje apibrėžti PSO Europos regiono aplinkos ir sveikatos prioritetai bei įsipareigojimai. Labiausiai akcentuoti trigubos aplinkos krizės aspektai: klimato kaita, biologinės įvairovės nykimas ir aplinkos tarša.

LSU dėstytoja dr. K. Motiejūnaitė kartu su NVSC atstove pristatė įgyvendinamą rankų ir menstruacijų higienai užtikrinti ugdymo įstaigose projektą ir kvietė šalis teikti informaciją apie gerąją šios higienos užtikrinimo ugdymo įstaigose patirtį.

Daugiau informacijos apie konferenciją: https://www.who.int/europe/event/seventh-ministerial-conference-on-environment-and-health