LSU studijų programos Indijos moksleiviams pristatytos nuotolinėje parodoje

Lietuvos sporto universiteto (LSU) partnerė Indijos Khaitan valstybinė mokykla (Khaitan Public School) rugsėjo 11 d. pakvietė virtualiai pristatyti Universitetą ir pabendrauti su mokyklos moksleiviais. Kasmet organizuojamos Karjeros mugės (Global Career Fest 2021) programoje buvo skirta sekcija „Sportas ir karjera“ (Sport and Career) sporto universitetams prisistatyti.

„Virtualiame LSU pristatyme dalyvavę studentai iš Indijos aktyviai domėjosi Universiteto studijų programomis, atskiromis sporto šakomis, priėmimo taisyklėmis bei galimybėmis sportuoti vietinėse sporto komandose, klubuose.
Po LSU pristatymo turėjome galimybę klausimų-atsakymų skiltyje bendrauti su studentais ir atsakinėti į jiems rūpimus klausimus“, – pasakojo parodoje dalyvavusios Studijų departamento specialistė Vita Tamolienė ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Čikotienė.

Pasak I. Čikotienės, su Khaitan valstybine mokykla esame pasirašę sutartį ir nuotoliniu būdu aptarę galimas abiejų institucijų bendradarbiavimo veiklas bei dėstytojų vizitus.
Khaitan valstybinė mokykla įkurta 2001 m. Ghaziabade, šiuo metu mokykloje mokosi 3200 moksleivių.
Pagrindinė mokyklos misija – skatinti jaunų žmonių kūrybiškumą, suteikti išsilavinimą ir ugdyti pilietiškumą bei sportiškumą.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija