LSU studijų programos anglų kalba pristatytos virtualioje Turkijos parodoje

Lietuvos sporto universitetas (LSU) kartu su KTU, VDU, Vilnius Tech ir Latvijos, Estijos bei Vengrijos universitetais vasario mėnesį dalyvavo nuotolinėje studijų parodoje, kurią surengė Turkijos konsultacinė kompanija Nish Global Education. Ji aktyviai bendradarbiauja su Baltijos šalių universitetais. Į šią parodą LSU pirmą kartą buvo pakviestas svečio teisėmis.

LSU Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Čikotienė ir Studijų departamento specialistė Vita Karvelytė turėjo galimybę Turkijos moksleiviams ir jų tėvams tris dienas virtualiai pristatyti Kauną, Universitetą, studijų programas anglų kalba, LSU priėmimo sistemos ypatumus ir taisykles bei supažindinti su stojimo sąlygomis.

„Virtuali studijų paroda sulaukė daugiau nei tūkstančio dalyvių. Per parodą buvo atliekamas vertimas į turkų kalbą, tad Turkijos moksleiviai ir jų tėvai kartu jungėsi klausytis pristatymų, uždavinėjo klausimus ir bendravo su pranešėjais.
Tai buvo puiki proga supažindinti su mūsų Universitetu, studijomis, pritraukti studentų iš Turkijos, nes, anot parodos organizatorių, susidomėjimas sporto mokslo studijomis jų šalyje yra labai didelis“, – teigė Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja I. Čikotienė.

Nish Global Education konsultacinė kompanija atstovauja mokyklų tinklui, kuriam priklauso apie 750.000 Turkijos moksleivių. Nuotolinės studijų parodos tikslas buvo suteikti moksleiviams galimybę susipažinti su universitetais COVID-19 pandemijos metu.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija