LSU studijų programoms anglų kalba – platesnė virtuali geografija

Baigiantis kovui Lietuvos sporto universiteto (LSU) Studijų departamento specialistė Vita Karvelytė ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Čikotienė pristatė studijų programas anglų kalba dar trijų regionų – Afrikos (Pietų Afrika, Kenija, Gana, Zimbabvė, Nigerija ir Alžyras), Lotynų Amerikos (Paragvajus, Kolumbija, Brazilija ir Ekvadoras) ir Indijos – atstovams.

Per parodą buvo suteikta virtuali galimybė pristatyti Universitetą, studijų programas ir virtualiai pabendrauti bei atsakyti į būsimų studentų klausimus, parašyti jiems laiškus ir teikti visą reikalingą informaciją. „Būsimi studentai domėjosi Kineziterapijos, Treniravimo sistemų studijų programomis. Jiems rūpėjo studijų ir apgyvendinimo kainos, papildomos veiklos Universitete – galimybė sportuoti LSU sporto komandose, naudotis sporto bazėmis“, – teigė Studijų departamento atstovė V. Karvelytė.

Pasak Tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos I. Čikotienės, parodos dalyviai domėjosi Lietuva ir Kaunu, nes Afrikos ir Lotynų Amerikos regionams mūsų šalis dar labai mažai žinoma. Taigi dalyvavimas šiose regioninėse parodose gerokai išplėtė geografiją LSU siūlomoms studijų programoms anglų kalba, paskleidė informaciją apie Universitetą ir šalį.

Šias virtualias parodas suorganizavo SIMPLED tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, kuri lydėjo dalyvius per visus tris regionus ir talkino per virtualią parodą. Kaip teigia organizatoriai, į regionines virtualias parodas prisijungdavo vidutiniškai 200–300 dalyvių – vidurinių mokyklų 10–12 klasių moksleiviai, profesinių mokyklų studentai ir vadovai, kurie domėjosi stojimo ir apgyvendinimo sąlygomis, šalies saugumu, stipendijų ir įsidarbinimo galimybėmis studijuojant.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija