LSU studijomis anglų kalba domėjosi ir Centrinės Azijos moksleiviai bei studentai

LSU excibition

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Studijų departamento specialistė Vita Karvelytė ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Čikotienė tęsia Universiteto studijų programų anglų kalba pristatymą kitų regionų moksleiviams bei studentams. Šįkart LSU atstovės dalyvavo virtualioje studijų parodoje Kazachstano, Kirgizstano ir Uzbekistano šalims. Galimybę pristatyti studijų programas Centrinėje Azijoje suteikė Švietimo mainų paramos fondas „Study in LT“.

„Per parodą ne tik virtualiai pristatėme mūsų Universiteto studijų programas anglų kalba, bet ir bendravome su moksleiviais, jų tėvais ir studentais. Dalyviai ypač domėjosi sporto ir vadybos studijų programomis. Pagrindiniai klausimai buvo apie studijų ir gyvenimo kainas, sąlygas bendrabutyje, apie Lietuvą ir Kauno miestą. Dauguma dalyvių klausinėjo apie stipendijas ir nemokamas studijas, teiravosi apie galimybę persikelti iš jau studijuojamų programų savo šalyje į panašias studijų programas Lietuvoje“, – teigė Studijų departamento specialistė V. Karvelytė.

Dalyvavimas regioninėse parodose gerokai išplėtė geografiją LSU siūlomoms programoms anglų kalba, paskleidė informaciją apie Universitetą ir šalį, supažindino besidominčiuosius studijomis Europos universitete.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija