LSU studentui – svarsčių kilnojimo varžybų bronza

Guostagalyje (Pakruojo raj.) vykusiose svarsčių kilnojimo varžybose „Čempionų taurė 2013“ dalyvavo 10 pajėgiausių LSKF sportininkų: Andrius Kubilius, Tomas Miežlaiškis, Paulius Visockas, Valdas Vaicekauskas, Bronius Stankevičius, Saulius Skikas, Lukas Skikas, Vitalijus Raugas, Valdas Jankauskas ir Deividas Jarašūnas (LSU), kurie varžėsi dėl geriausiojo vardo. Visi šie dalyviai rungėsi dvikovės-estafetės rungtyje – per 15 minučių sportininkai 32 kg sveriančius svarsčius turėjo „išstumti“ ir „išrauti“ po 40 kartų kiekviena ranka.

LSU studentas Deividas Jarašūnas šią 32 kg svarsčių dvikovės-estafetės rungtį įveikė per 8 min. 5 sek. ir iškovojo III vietą. II vietą laimėjo marijampolietis Tomas Miežlaiškis. I vieta atiteko Sauliui Skikui, kuris jau antrus metus iš eilės tampa šių varžybų nugalėtoju.

„Čempionų taurė“ – kasmetinės LSKF varžybos, pradėtos vykdyti 2010 metais. Per šias varžybas paaiškėja stipriausias metų svarsčių kilnotojas Lietuvoje.