LSU studentui skirta LR Prezidento Kazio Griniaus stipendija

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kasmet geriausiems šalies studentams skiria Lietuvos Respublikos Prezidentų Antano Smetonos, Aleksandro Stulginskio, Kazio Griniaus, Jono Žemaičio ir Algirdo Brazausko vardines stipendijas. Tarp laureatų – Lietuvos sporto universiteto (LSU) Treniravimo sistemų studijų programos ketvirtakursis Audrius Knašas, kuriam skirta Prezidento Kazio Griniaus (gyvybės, sveikatos, veterinarijos ir žemės ūkio mokslų, sporto studijų krypčių grupės) stipendija.

Būsimasis treneris A. Knašas suspėja derinti studijas Universitete ir sėkmingą paplūdimio tinklininko karjerą. Pernai Audrius su komandos draugu Patriku Stankevičium Europos studentų paplūdimio tinklinio čempionate tarp 24 vaikinų komandų buvo treti.

Prezidentų stipendijos skiriamos vieniems studijų metams už gerus akademinius pasiekimus ir aktyvią mokslinę, visuomeninę veiklą. Kandidatai stipendijoms atrenkami atsižvelgiant į mokymosi rezultatus, studijų, mokslinės ir meninės, sportinės veiklos įvertinimus, dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose, mokslinės praktikos projektuose, paskelbtus mokslo darbus ir kt.

Prezidentų vardines stipendijas siekiant pagerbti Lietuvos Respublikos prezidentus ir paskatinti geriausius Lietuvos studentus Švietimo ir mokslo ministerija įsteigė 1995 metais.

Nuotraukoje – Audrius Knašas (kairėje) ir Patrikas Stankevičius