LSU studentų startai Lietuvos lengvosios atletikos čempionate

Šiauliuose baigėsi 90-asis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jame startavo ir puikiai pasirodė mūsų universiteto lengvaatlečiai. Pateikiame čempionato rezultatus:

100 m. 1vieta. Lina Grinčikaitė (treneris E.Norvilas) 11.69 s. (čempionė šeštą kartą iš eilės ir septintą per visą laiką)

5 vieta.  Raimonda Meidutė (treneriai D.Januševičius, J. ir A. Stanislovaičiai)- 12.51 s.

2 vieta.  Lukas Gaudutis (trenerė I. Juodeškienė)-  10.59 s.

4 vieta.  Egidijus Dilys  (treneris A.Gavėnas)- 10.72 s.

100 m barjerinis bėgimas. 1 vieta. Sonata Tamošaitytė (trenerė A. Skujytė) 13.63 s. (čempione tapo septintą kartą)

Šuolis su kartimi. 1 vieta. Benas Kentra (treneris J. Martinkus)- 4.40 (pirmasis aukso medalis)

5 vieta. Edvinas Smetonis  (treneriai V.Šilinskas ir  E.Grigelionytė)- 3.80

Šuolis į aukštį. 1 vieta. Raivydas Stanys (treneriai A.Gavelytė  ir A.Baranauskas) 2.24 (ketvirtą kartą čempionas),

2 vieta Ernestas Raudys (treneriai A.Baranauskas ir E.Jurgutis)- 2.10

5 vieta Seiranas Puščius (treneris A.Baranauskas)- 2.00

7 vieta  Mindaugas Saulevičius (treneriai V.Šilinskas ir J.Tribė)- 1.95

Šuolis į tolį    1 vieta Lina Andrijauskaitė (absolventė, treneris R.Petruškevičius )- 6.03 (penktasis aukso medalis)

8 vieta  Aistė Mieliauskienė(Bernotaitytė) (trenerės O.Pavilionienė ir N.Gedgaudienė)- 5.34

3 vieta Tomas Vitonis (treneriai A. Gavėnas ir V. Čereška)- 7.50

4 vieta  Marius Vadeikis  (treneris R. Petruškevičius)- 7.25

Trišuolis  2 vieta Marius Vadeikis  ( treneris R. Petruškevičius)- 15.04

Disko metimas. 1 vieta Andrius Gudžius (tr. V. Kidykas )-  61.02 ( pirmą kartą nugalėjo Lietuvos čempionate)

200 m   3 vieta Raimonda Meidutė  (treneriai D.Januševičius, J. ir A. Stanislovaičiai)- 25.51 s.

5 vieta Justė Rinkevičiūtė (treneris A. Miliauskas)-  26.49 s.

2 vieta  Lukas Gaudutis ( trenerė I. Juodeškienė)- 21.11 s. (asmeninis rekordas, šeštas rezultatas Lietuvoje per visą laiką),

3 vieta Egidijus Dilys  (treneris A.Gavėnas)-  21.45 s.

400 m barjerinis bėgimas  3 vieta Kristina Jasinskaitė (trenerė A. Dobregienė)- 1:02.52.

5000 m. 1 vieta Remigijus Kančys (treneriai I. Juodeškienė ir A. Klebauskas )- 15:07.31 s. (čempionatą laimėjo pirmą kartą)

1500 m. 3 vieta Remigijus Kančys (treneriai I. Juodeškienė ir A. Klebauskas)- 3:55.77 s.

Estafetėse 4x 100 m  mūsų studentai startavo miestų  komandose. Lina Grinčikaitė su Klaipėdos merginų komada iškovojo pirmąją vietą (49,67 s.), Kristina Jasinskaitė su Panevėžio-Šiaulių  komanda užėmė antrąją vietą (50,34 s.). Lukas Gaudutis ir Egidijus Dilys atstovaudami Lietuvos rinktinei iškovojo pirmąją vietą (40. 10 s.) , o Naglis Sakalauskas su  Alytaus-Kauno komanda buvo ketvirtas (46.93 s.).