LSU studentų medaliai dziudo pirmenybėse

Lietuvos sporto universiteto studentai iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalius vykusiame atvirame Lietuvos dziudo U23 čempionate.

Čempionais tapo Andrej Klokov (60 kg), Odeta Kašelionytė (57 kg) ir Gintarė Klišytė (78 kg). Sidabrą iškovojo Ovidijus Varnas (90 kg) ir Teodoras Aukštuolis (100 kg), o bronzos medalius Meda Blažaitytė (63 kg), Mantas Jakubavičius (73 kg) ir Marijus Posnovas (81 kg). Garbingas 5 vietas iškovojo pirmakursiai Ema Butkevičiūtė (63 kg) ir Saulius Viesulas (73kg). Pastarasis įveikė ne vieną tituluotą sportininką, tačiau kovą dėl medalio pralaimėjo Latvijos sportininkui. Vietą septintuke iškovojo ir Erikas Cchovrebovas.
                      Varžybų organizaciniame komitete aktyviai dirbo LSU absolventės Giedrė Šileikaitė ir Neringa Gudiškytė-Žebrauskienė, kurios dėl amžiaus apribojimo šiais metais jau nebegalėjo dalyvauti varžybose.