LSU studentų komanda – ir vėl Lietuvos studentų olimpinio festivalio čempionė

Baigiantis lapkričiui tradiciškai vyko Lietuvos studentų olimpinis festivalis, skirtas Tarptautinei studentų dienai paminėti. Festivalyje dalyvavo Lietuvos aukštosios mokyklos ir pirmą kartą prisijungė Kauno „Saulės“ gimnazijos 11–12 klasių moksleiviai. LSU studentai išbandė jėgas gladiatoriaus ringe, judriajame „Protų mūšyje“, kryžiukų ir nuliukų estafetėje, aklajame futbole, pasagos metimo, smiginio, daugiakrepšio ir kitose rungtyse.

Komandinėje įskaitoje LSU užėmė pirmąją vietą (surinko 132 taškus), antroji vieta atiteko LSMU (81 taškas), trečioji – KU (70 taškų). LSU studentai festivalyje iškovojo 8 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Kryžiukų ir nuliukų estafetę laimėjo Aistė Staurylaitė (BNLTRS 17-1), Dominyka Šiurytė (BNLTRS 17-1), Rugilė Tolvaišaitė (BNLTRS18-2). Merginų pasagos metimo rungtį laimėjo Meida Mikalaikevičiūtė (BNLTRS 16-5), vyrų šios rungties laimėtojas – Modestas Rusevičius (BNLTRS 16-5), o trečiąją vietą iškovojo Mangirdas Šermukšnis (BNLTRS 16-5). Aklajame futbole 3 vietą užėmė Mangirdas Šermukšnis (BNLTRS 16-5) ir Guoste Jonikaitė (BNLTRS-19-2). Vaikinų smiginio rungties pirmąją vietą iškovojo Marius Sausaitis (MNLKKU 18-1), o antrąją – Jokūbas Tubutis (BNLTRS 18-1). Merginų smiginio rungties nugalėtoja tapo Vaiva Jasaitė (BNLTRS-18-2), antra buvo Sima Lileikytė (BNLTRS-18-2). Gladiatorių kovų ir čempione tapo Dominyka Šiurytė (BNLTRS 17-1), o čempionu – Karolis Maisuradzė (BNLTRS 16-5). Tarp merginų antrąją vietą iškovojo Karolina Deliautaitė (MNLTRS 18-1).

Komandos vadovė K. Deliautaitė dėkoja studentams, kurie nepagailėjo savo laiko, entuziastingai dalyvavo rungtyse ir didele taškų persvara apgynė čempionų titulą.