LSU studentas M. K. Sinkevičius tapo pasaulio kurčiųjų imtynių čempionu

Turkijoje vykusiame pasaulio kurčiųjų imtynių čempionate aukso medalį iškovojo Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentas Mantas Kazimieras Sinkevičius.

Pasaulio čempioną treniruoja LSU dėstytojas Saulius Liaugminas.

Graikų ir romėnų imtynių svorio iki 77 kg grupės finale M. K. Sinkevičius akivaizdžia persvara 7:1 įveikė Turkijos atletą Kadirą Kusą.

Varžybos susiklostė lengviau nei tikėtasi. M. K. Sinkevičius trimis suktukais ir tašku už varžovo pasyvumą išsiveržė į priekį 7:0. Baigiantis susitikimui turkas pelnė garbės tašką, tačiau daugiau išspausti iš lietuvio atsargios kovos nesugebėjo.

M. K. Sinkevičius pasaulio čempionu tapo antrą kartą (pirmąsyk – 2016 m.). 2015-aisiais jis iškovojo Europos nugalėtojo titulą.

Dar imtynininko pergalių sąraše – pasaulio ir Europos vicečempiono, kurčiųjų vasaros žaidynių ir Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalininko titulai.