LSU studentai moksleiviams dovanojo renginį „Nes bendrauti gera“

Lietuvos sporto universitete (LSU) devintus metus iš eilės vyko gražus ir prasmingas renginys „Nes bendrauti gera“. Jo metu Universitete lankėsi beveik šimtas 12-14 metų moksleivių iš vienuolikos Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Sveikinimo kalbą renginio dalyviams tarė Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas, Kauno rajono Švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos direktorės pavaduotojas, specialusis pedagogas Dalius Balčiūnas.

„Dojo Kaunas“ karatė treneris Karolis Čiutra ir LSU studentai Audrius Knašas, Ainė Titenytė, Rūta Zigmantavičiūtė, Marija Skripkaitytė, Rasa Krukaitė, Rokas Jukna, Rokas Kačiulis, Ieva Lukoševičiūtė, Deimantė Ivanauskaitė, Sandra Žievytė, Paulius Kučas, Ernesta Kareckaitė moksleivius pakvietė į salsos, karinių pratybų, judriųjų žaidimų ir  karatė užsiėmimus.

„Gera žinia apie kasmet vykstančias įdomias, prasmingas, sportines veiklas su LSU studentais sklinda tarp Kauno rajono mokyklose besimokančių vaikų. Ir, pasak socialinių pedagogų, vaikai laukia šio renginio ištisus metus. Tai jiems yra viena iš paskatinimo priemonių už jų gerą elgesį mokykloje. O mūsų studentams tai gera proga pasitikrinti savo įvairius gebėjimus, reikalingus darbui su vaikais.  Buvo smagu. Planuosime veiklas dešimtiesiems, jubiliejiniams metams,“ – sakė renginio iniciatorė, LSU dėstytoja Aida Gaižauskienė.