LSU studentai ir darbuotojai susirungė golfo turnyre

LSU docentas, golfo specialistas  Gediminas Mamkus kartu su Sporto ir laisvalaikio centru pakvietė į pirmąjį Universiteto darbuotojų ir studentų uždarų patalpų golfo čempionatą, skirtą artėjančiai LSU 85 metų sukakčiai.

Golfo čempionatas surengtas atskirų rungčių pagrindu ir naudojant specialų golfo inventorių, žaidėjai turėjo įveikti po keturias ridenimo ir artimųjų žemų smūgių rungtis. „Techniniu požiūriu, tai du nesudėtingi golfo technikos veiksmai, tačiau išskirtinio tikslumo reikalaujantys smūgiai. Tikrajame golfe, po tokių smūgių kamuoliukas turėtų atsidurti duobutėje, o mūsų varžybose reikėjo pataikyti į įvairius taikinius su didžiausiu įverčiu“, – teigė varžybų vyr. teisėjas G. Mamkus.

Studenčių grupėje startavo tik viena dalyvė, trečiakursė Meida Mikalaikevičiutė (BNLTRS-16-5 gr.), todėl jai surinkus 1175 taškus be konkurencijos atiteko čempionės titulas.

Studentų vaikinų uždarų patalpų golfo čempionato visas prizines vietas iškovojo kineziterapijos studijų programos trečiojo kurso studentai (BNLKIN-16-1 gr.). 2019 m. čempiono titulą iškovojo studentas Linas Bitinas. Jis sužaidęs 8 rungtis surinko 1780 taškų. Sidabro medalis atiteko Lino grupės draugui Mariui Prišmantai (1730 tšk), bronzos medalininku tapo būsimasis kineziterapeutas Kęstutis Vaišnoras surinkęs 1570 taškų.

Darbuotojų vyrų grupėje geriausiai sekėsi ir 2019 m. LSU uždarų patalpų golfo čempionu tapo Taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedros docentas Nerijus Masiulis, kuris per aštuonias rungtis surinko 1915 taškų. Antrosios ir trečiosios vietų laimėtojai iškovojo vienodą taškų sumą – 1845, todėl prireikė papildomo kriterijaus. Dėl geriau sužaistos aukščiausią sudėtingumo indeksą turinčios rungties, antrąją vietą laimėjo Treniravimo mokslų katedros profesorius Vytautas Streckis. Trečioji vieta atiteko tos pačios katedros docentui Viktorui Šilinskui.

Darbuotojų moterų 2019 m. uždarų patalpų golfo čempione tapo Karjeros ir kompetencijų centro vedėja dr. Kristina Visagurskienė (1545 taškai). Atsilikusi tik penkiais taškais, antrąją vietą iškovojo Treniravimo mokslo katedros docentė Valentina Skyrienė (1540 taškų). Bronzinės trečiosios vietos laimėtoja tapo Sveikatos, fizinio ir socialinio ugdymo katedros docentė Rita Gruodytė-Račienė (1480 taškų).

Komandinėje įskaitoje nepralenkiama buvo Treniravimo mokslo katedra, kurios trys geriausiai sužaidę žaidėjai prof. dr. Vytautas Streckis, doc. dr. Viktoras Šilinskas ir doc. dr. Valentina Skyrienė kartu surinko 5230 taškus. Treniravimo mokslų katedra iškovojo komandinę 2019 m. čempionų taurę. Antroji vieta su 4200 taškų atiteko Sveikatos, fizinio ir socialinio ugdymo katedrai, kurios geriausiomis golfininkėmis buvo doc. dr. Rita Gruodytė-Račienė, dr. Edita Maculevičienė ir dr. Laima Trinkūnienė. Trečiąją vietą iškovojo Karjeros ir kompetencijų plėtotės centras, kuriam atstovavo dr. Kristina Visagurskienė, Jolanta Grigonienė ir Vida Ivaškienė (4115 taškų).

„Tikimės, kad šis čempionatas taps tradiciniu ir vyks kiekvienais metais, o dalyvių skaičius tik didės. Šiemet jame dalyvavo 15 darbuotojų ir 13 studentų“, – teigė G. Mamkus.

Golfo čempionato rengėjai dėkoja partneriams – Lietuvos golfo federacijai ir UAB „Sporto fėja“.