LSU studentai ir alumnai sėkmingai varžėsi plaukimo varžybose Druskininkuose ir Kaune

Druskininkuose vykusiose 2022 m. Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dalyvavo Lietuvos sporto universiteto (LSU) Kineziterapijos studijų programos pirmakursė ukrainietė Irina Kozhemiako bei Treniravimo sistemų trečiakursiai Julius Bačkulis ir Ainis Želionis.

Irina plaukė 50 ir 100 m nugara bei 50 m peteliške. Geriausiai jai sekėsi plaukti 50 m nugara – po atkaklios kovos laimėjo bronzos medalį (30,09 sek.). Plaukdama 100 m nugara Irina buvo aštunta, o 50 m peteliške – penkta.

A. Želionis, plaukdamas 50 m peteliške, užėmė 5 vietą, o 50 m– 6 vietą. J. Bačkulis, plaukdamas 100 m laisvuoju stiliumi, buvo šeštas.

Kaune vykusiame 2022 m. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių komandinis plaukimo čempionatas, Jame dalyvavo nemažas būrys LSU studentų ir alumnų. Taikomosios fizinės veiklos programos magistrantė Oksana Dobrovolskaja, plaukdama 50 m peteliške, 50 ir 100 m laisvuoju stiliumi, tapo Lietuvos rekordininke. Jos komanda „Paralimpietis“ užėmė 4 vietą. Šiai komandai atstovavo ir Kineziterapijos studijų programos magistrantas Osvaldas Kucavičius. Plaukdamas 50 ir 100 m laisvuoju stiliumi jis tapo čempionu.

Lietuvos rekordus gerino LSU alumnas Edgaras Matakas, Mindaugas Dvylaitis ir LSU baseine besitreniruojantis Simonas Žvirblis. Jie visi atstovavo Kauno aklųjų sporto klubo „Sveikata1“ komandai, tapusiai čempione.

Varžybų prizininkais tapo alumnai Marius ir Marija Skripkaičiai.

Čempionate teisėjavo ir LSU studentai bei dėstytojai.