LSU sportininkų pasirodymai LLAF taurės varžybose

Penktadienį ir šeštadienį Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose dalyvavo daugiau nei pusketvirto šimto lengvaatlečių. Dalyvių gretose  startavo ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai.

Edgaras Benkunskas (BNLTRS 20-2)  aukso medalį iškovojo 110 b/b rungtyje (14,54 sek.) o sidabro medalį iškovojo ieties metimo rungtyje (61,22 m). 

Forma kaip ir gerėja, esu atsigavęs po daugiakovės Lenkijoje. Šiandien norėjosi greičiau įveikti barjerų rungtį, bet koją pamaišė pats startas, teko vytis varžovus ir tai išmušė iš vėžių. O ieties metime šiek tiek dingęs jausmas. Bandysime Šiauliuose susigrąžinti tai, ką mėčiau pernai, bet viskas yra gerai“, – pasirodymą apibendrino E. Benkunskas. Praėjusiais metais Europos iki 23 metų čempionate sportininkas iškovojo septintą vietą dešimtkovės varžybose, o šiemet tikisi prasibrauti į žemyno suaugusiųjų čempionatą. Vienu svarbiausiu atrankos startu jam taps po savaitės Šiauliuose vyksiantis Lietuvos daugiakovių čempionatas. „Kuriose rungtyse jaučiuosi patobulėjęs? Užtikrintumas atsiradęs šuoliuose į aukštį, kažkiek rutulio stūmime ir barjeruose“, – šyptelėjo E. Benkunskas.  

Adrijus Glebauskas (MNLTRS-19-1) šuolininkas į aukštį įveikė 215 cm kartelę ir iškovojo aukso medalį.  

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad treniruotėse sekasi gerai – taip nėra. Daug įvairių dalykų, koja dar neišgijo nuo pat žiemos… Toks paradoksas, į aukštį ji man leidžia šokinėti, bet nelabai galiu normaliai treniruotis dėl dešinės kojos kelio. Šokinėju, bandau ir tikiuosi, kad bus geriau. Dar pakoregavome bėgimą, tad iš visų pusių kintamieji, kurie šiuo metu ne mano pusėje“, – atviravo A. Glebauskas. Kaunietis kol kas nėra užtikrintas dėl patekimo nei į liepą vyksiantį pasaulio čempionatą, nei į rugpjūčio pabaigoje rengiamą Europos čempionatą. „Pasitikėjimas savimi ateina iš treniruočių. Kai treniruotėse matysiu, kad stabiliai einama link tikslų, tada ir varžybose galėsiu tikėtis gero rezultato. Apie pasaulio čempionatą negalvoju, nes normatyvas aukštas, o reitingui trūksta startų. Kaip bus taip, savęs neperlaušiu, jei šiuo metu negaliu. Nežinau, ar baigsim vasarą, ar ne… Stengsimės išsigydyti per vasarą ar bent po jos“, – sakė A. Glebauskas.

Olimpietė Liveta Jasiūnaitė (MNLTRS-21-1) ieties metimo rungtyje įrankį numetusi 57,10 m tapo varžybų nugalėtoja. 

Kamilė Gargasaitė  (absolventė) barjeriniame 400 metrų bėgime (1.03,09)  iškovojo sidabro medalį.  

Martynas Alekna (BITRS 21-1), diską numetęs 58,04 m., iškovojo sidabro medalį.  

Bronzos medaliais pasipuošė: 

Ramunė Klybaitė ( BNLPMS 19-2) – 800 m. (2.17,94) 

Faustas Marcinkevičius (BITRS 21-1) – 1500 m (4.06,26) ir 3000 m. (8.46,72)  

Simonas Bakanas (BNLKIN 21-1) – rutulio stūmimas ( 16,76 m) 

Kamilė Kunickaitė (MNLTRS 20-1) – ieties metimas ( 45,18 m)

Sporto ir laisvalaikio centro / LLAF informacija