LSU Treniravimo sistemų sportininkų medaliai Lietuvos dziudo čempionate

Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos dziudo čempionate ant apdovanojimų pakylos lipo ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai.

Moterų grupėje aukso medalius laimėjo Treniravimo sistemų studijų programos pirmakursė Dalia Mackonytė (70 kg) ir trečio kurso studentė Miglė Julija Dudėnaitė (78 kg). Tarp vyrų stipriausi buvo magistrantas Andrej Klokov (66 kg) ir  antro kurso studentas Lukas Lažauninkas (absoliučioje kategorijoje). Lukas dar vieną medalį pelnė ir sunkiausioje svorio kategorijoje – tarp sportininkų, sveriančių per 100 kg, jis pelnė bronzą. Sidabro medalį laimėjo trečio kurso studentas Dominykas Šantaras (90 kg). Šioje svorio kategorijoje bronzos medalį pelnė LSU magistrantas Titas Kasparavičius.

Per žingsnį nuo medalių liko Sandra Žievytė (57 kg), Greta Funkaitė (70 kg) ir Matas Ąžuolas (90 kg) – jie savo svorio kategorijose bendroje įskaitoje užėmė 5 vietą.