LSU sportininkės triumfavo LSKL krepšinio trijulių turnyre

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas baigėsi krepšinio trijulių turnyru, kuriame pergalingai varžėsi ir čempionėmis tapo LSU merginos.

Visos merginų komandos varžėsi tarpusavyje ir pagal surinktų taškų kiekį paaiškėjo geriausioji. LSU merginos rezultatu 21:12 nugalėjo KTU, rezultatu 20:9 palaužė Vilniaus universiteto (VU) atstoves ir 21:13 įveikė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.

Taigi LSU komanda surinko 6 taškus ir tapo čempionėmis, VU merginų sąskaitoje – 5 taškai ir jos liko antros, trečioje vietoje su 4 taškais įsitaisė LSMU, o 3 taškus surinkusios KTU merginos liko ketvirtos.

LSU komandos garbę gynė bei aukso medalius ir nugalėtojų taurę iškovojo Laura Svarytė, Deimantė Žukaitė, Gintarė Paulauskaitė ir Kamilė Berenytė.

Turnyre dalyvavo 16 komandų (12 vaikinų ir 4 merginų).

Gegužės 17–19 dienomis (penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį) Lietuvos studentus suburs Kaune vyksianti puiki tarptautinė sporto šventė – SELL žaidynės. Čia gali įsijungti ne tik studentai krepšininkai, bet ir daugelio kitų sporto šakų atstovai.

Daugiau apie SELL žaidynes rasite interneto svetainėje: LSSA.LT/sell2019