LSU sportininkams- Europos čempionato ir pasaulio taurės apdovanojimai!

Lietuvos sporto universiteto studentai džiugina ne tik Kazanėje (Rusija) vykstančioje universiadoje, bet ir kitose aukščiausio lygio varžybose.

LSU studentas Andrius Gudžius iškovojo Suomijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato auksą. Disko metimo tradicijas tęsiantis sportininkas, antruoju bandymu diską nusviedė 62.40 m ir pasiekęs geriausią asmeninį rezultatą šį sezoną, tapo Europos čempionu.

Vėl nudžiugino LSU studentė irkluotoja Donata Vištartaitė. Nesenai iš universiados ji grįžo su aukso medaliu, aukščiausią apdovanojimą Donata iškovojo ir savaitgalį vykusiame trečiajame pasaulio taurės etape. Ji kartu su Milda Valčiukaite 2000m distanciją įveikė per 6 min. 42,44 sek. ir 0,02 sekundės aplenkė artimiausias varžoves iš Naujosios Zelandijos.