LSU sportininkai sėkmingai varžėsi Lietuvos universitetų sambo čempionate

Vilniuje vykusiame Lietuvos universitetų sambo čempionate sėkmė lydėjo mūsų Universiteto sportininkus – jie pelnė 6 medalius, o komandinėje įskaitoje LSU merginos užėmė antrąją vietą. Varžybose dalyvavo 70 sportininkų iš 8 universitetų (VU, MRU, VGTU, LKA, KTU, VDU, LSU, KU) ir Vilniaus kolegijos.

Aukso medaliais apdovanotos LSU Treniravimo sistemų programos studentės Akvilė Marmukonytė (64 kg svorio kategorija) ir Gabija Girdžiūtė (68 kg) bei alumnas Tigranas Galstian (82 kg).

Sidabro medaliais pasipuošė būsimoji trenerė Greta Folmer (72 kg) ir kineziterapeutė Oksana Orlovaitė (68 kg).

Bronzo medalį iškovojo Sandra Žievytė (64 kg).

Penktąją vietą užėmė Treniravimo sistemų studijų programos atstovai Augustinas Krunglevičius ir Reimandas Norkevičius.