LSU sportininkai – pasaulio paplūdimio tinklininkų elito link

Puikiu žaidimu ir pergalėmis paplūdimio tinklinio varžybose džiugina Lietuvos sporto universiteto (LSU) trečiakursiai Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius. Liepos pabaigoje Koperyje (Slovėnija) vykusiame Europos studentų paplūdimio tinklinio čempionate tarp 24 vaikinų komandų jie buvo treti, o nuo rugpjūčio 1-osios dalyvauja Pasaulio paplūdimio tinklinio čempionato etapo varžybose Malborke (Lenkija).

„Džiaugiamės, kad visą sezoną Audrius ir Patrikas yra geros sportinės formos, tad ir Slovėnijoje jų iškovota trečioji vieta – ne atsitiktinumas. Vaikinai važiavo laimėti“, – sako komandos vadovas LSU tinklinio dėstytojas doc. dr. Aurelijus Zuoza.

Šiemet LSU paplūdimio tinklinio dvejetą sėkmė lydėjo ir kitose varžybose: Rokiškyje vykusiame Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato etape Audrius ir Patrikas buvo treti, o viename iš Latvijos nacionalinio čempionato etapų – pirmi. Be to, jie kartu su LSU salės tinklinio komanda triumfavo ir Nacionalinėje studentų tinklinio lygoje, ir SELL žaidynėse.

Nors šie vaikinai LSU studijuoja skirtingose studijų programose – A. Knašas pasirinkęs Treniravimo sistemas, o P. Stankevičius – Kineziterapiją, bendroms tinklinio treniruotėms ir varžyboms laiko visada suranda. Nuo rudens iki pavasario jie žaidžia salės tinklinį, o vasarop – paplūdimio. Vasarą treniruojasi dukart per dieną.

„Prie intensyvaus sportinio gyvenimo ir Audrius, ir aš esam įpratę, nes tinkliniu „užsikrėtėm“ paauglystėje. Baigęs Kauno jėzuitų gimnaziją metus studijavau mediciną, bet labiau traukė sportas, tad nusprendžiau sukti į LSU, kur derinu Kineziterapijos studijas ir tinklinį“, – pasakoja P. Stankevičius. Nuo rudens pagal Erasmus+ studentų mainų programą Patrikas išvyksta pusmečio studijų į Oulu taikomųjų mokslų universitetą Suomijoje.

A. Knašas iškart rinkosi studijas LSU. „Dar mokydamasis Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje žinojau, kad noriu būti tinklinio treneris, todėl ir pasirinkau Treniravimo sistemas“, – savo sprendimu patenkintas Audrius.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus informacija