LSU SMD mokslinės konferencijos „Visų mokslų raktas yra klaustukas“ 2 vietos laimėtoja Enrika Baltrimavičiūtė.

LSU SMD mokslinės konferencijos “Visų mokslų raktas yra klaustukas” 2 vietos laimėtoja Enrika Baltrimavičiūtė

Papasakokite apie save.

Esu 23 metų Lietuvos sporto universiteto studentė Enrika Baltrimavičiūtė. Šiuo metu dirbu bei studijuoju kineziterapiją ir esu 4 kurse. Šiais metais LSU SMD konferencijoje skaičiau pranešimą pavadinimu „Pilates pratimų poveikis 10-14 metų aerobinės gimnastikos sportininkių pusiausvyrai bei raumenų ištvermei“ ir užėmiau 2 vietą. Manau jog esu sąžininga ir nuoširdi, tai  vienos svarbiausių žmogaus vertybių. Domiuosi ne tik reabilitacija, bet ir profesionaliu sportu. Nuo vaikystės aktyviai dalyvauju nacionalinėse bei tarptautinėse aerobinės gimnastikos varžybose, o nuo 2012 metų esu LSU aerobinės gimnastikos rinktinės narė. Pati profesionaliai sportuoju nuo vaikystės. Būdama penkerių pradėjau lankyti sportinius šokius Jonavoje. Išėjus partneriui, teko nutraukti mylimą užsiėmimą. Tada man buvo 11 metų mergaitė. Tačiau vienos durys užsidaro, o kitos – atsidaro. Jau po metų Jonavoje pradėjau lankyti aerobinę gimnastiką,  įstojus į LSU sportavau ir Kaune. Esu daugkartinė Lietuvos prizininkė penketo bei trejeto rungtyse. Su komanda teko dalyvauti ir tarptautinėse varžybose Slovakijoje bei Čekijoje ir  iškovoti prizines vietas. Džiaugiuosi, nes dabar turiu aerobikos bei aerobinės gimnastikos trenerės (nacionalinėje kategorijoje) licencijas ir tai tapo mano gyvenimo dalimi ir kartu mylimu darbu.

Kodėl pasirinkote studijuoti LSU?

Jau nuo 10 – tos klasės svajojau studijuoti kineziterapiją, o taip pat profesionaliai sportuoti, taigi šis universitetas labiausiai atitiko mano lūkesčius. Taip pat čia dirba vieni iš geriausių dėstytojų ir trenerių, nuolat vyksta mokslinės konferencijos ir renginiai studentams, kuriuose galima gilinti savo žinias.

Kaip sugalvojote dalyvauti LSU SMD moksl. konferencijoje?

Apie šią konferenciją mane informavo gerbiama mano darbo vadovė doc. dr. K. Zaičenkovienė. Kadangi atlikti tyrimą ir parašyti darbą pavyko ankščiau, pamanėme, jog tai puiki proga išbandyti savo jėgas prieš darbo gynimą. Taip pat smagu, jog dalyvavimas garantuoja papildomą stojamąjį balą į magistrantūros studijas, todėl jei pavyks įstoti į magistrantūrą, tęsiu savo žinių tobulinimą joje. Tikiuosi susirasti darbą pagal įgytą specialybę. Manau, kad esu komunikabili, puikiai pritaikau turimas žinias praktikoje su pacientais, susidoroju su įvairiomis užduotimis. Visa tai įgijau atlikdama praktiką ligoninėje bei dirbdama trenerės darbą taigi be abejonės pasitikiu savimi ir visuomet stengiuosi tobulėti dalyvaudama seminaruose.

Kokį įspūdi paliko LSU SMD mokslinė konferencija?

Labai džiaugiuosi, kad  dėstytojai taip palaikė studentus. Aplinka buvo tikrai labai maloni ir šilta. Po konferencijos gavau labai geros patirties ir pasitikėjimo, pamačiau, kokias klaidas galiu pataisyti ir dar geriau pasiruošti baigiamojo darbo gynimui. Esu dėkinga likimui, kad jis mane suvedė su  doc. dr. K. Zaičenkoviene. Apie ją buvau daug girdėjau ir  pažinojau iš įvairių Pilates seminarų. Kai rinkausi baigiamojo darbo vadovą, jau žinojau su kuo norėčiau konsultuotis rašant šį darbą. Manau, kad dėstytojos K.Zaičiankovienės dėka man pavyko parašyti baigiamąjį darbą ir puikiai pasirodyti jį LSU SMD mokslinėje konferencijoje. Per LSU SMD mokslinės konferencijos finalininkų  apdovanojimą pasijautėme tikrais mokslininkais, kadangi buvome apdovanoti  universiteto dėstytojų ir darbuotojų visuotiniame susirinkime, o ranką paspaudė pats LSU rektorius, ir  dovanos fantastiškos.

Kas labiausiai įstrigo studijuojant LSU?

Besimokydama čia sutikau labai daug linksmų, nuoširdžių žmonių, kurie dabar yra mano draugai su kuriais tikrai bendrausime ir po studijų. Taip pat labai patiko įvairių dėstytojų skaitomos paskaitos, negalėčiau išskirti vieno ar kelių, kadangi nuo filosofijos iki kineziterapijos technologijų, visos paskaitos man buvo labai svarbios ir įdomios savaip. Džiaugiuosi universiteto suteikta galimybe atlikti praktiką, kurioje sutikti žmonės padėjo įgyti daug naudingos patirties ir elgėsi kaip su kolega, o ne su studente.

Gal galvojate ateityje susieti savo darbą mokslinėje srityje, ar daugiau norėtumėte dirbti praktinė darbą?

Kadangi pati jau ne pirmus metu dirbu, norėčiau ir toliau dirbti praktinį darbą tik specializuotis ne tik treniravime, bet ir kineziterapijoje. Tačiau atlikti tyrimą man patiko, taigi negaliu atsakyti ar mano nuomonė nepasikeis vėliau, galbūt reikia daugiau patirties šioje srityje.

Apibūdinkite LSU studentą?

LSU studentas turi sportinį charakterį! Motyvuotas ir aktyvus, charizmatiškas žmogus besidomintis ne tik sportu, bet ir sveika gyvensena. Drąsus ir savimi pasitikintis, bet jokiu būdu ne pasipūtėlis ar savanaudis, jis visada padės kitiems ir bus atviras idėjoms. Manau toks turėtų būti LSU studentas.

Jūsų mėgiami užsiėmimai? Kokia mėgstamiausia sporto šaka?

Žinoma aerobinė gimnastika užima didžiąją mano laiko dalį, bet taip pat labai mėgstu leisti laiką su šeima, draugais arba gera knyga rankose (ypač dabar, kai atsirado šiek tiek laisvesnio laiko po baigiamojo darbo rašymo).

Palinkėkite kitų metų konferencijos dalyviams.

Studentai, neabejokite savimi! Pradėkite darbus ankščiau ir pabaikite ankščiau, tuomet spėsite sudalyvauti konferencijoje ir būsite ramesni prieš gynimą. Linkiu gilinti žinias ir taip atrasti save!

Ačiū už atsakymus.