LSU šauliai pelnė Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionato bronzą

Kaune vyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas, kuriame dalyvavo penkių aukštųjų mokyklų, tarp jų – ir LSU, sportininkai. Šauliai varžėsi šaudydami keturiasdešimt šūvių oriniais ginklais šautuvu ir pistoletu rungtyse.

Šaudydama šautuvu Treniravimo sistemų studijų programos pirmakursė Radvilė Bėliakaitė surinko 378 taškus ir užėmė trečiąją vietą. Taip pat trečiąją vietą asmeninėje įskaitoje šaudydama pistoletu iškovojo Treniravimo sistemų studijų programos ketvirtakursė Gabrielė Karandaitė (368 taškai). Šaudydama šautuvu mūsų Universiteto absolventė Miglė Čižaitė užėmė ketvirtąją vietą (376 taškai). Šaudydama pistoletu LSU antro kurso magistrantė Vilma Juchnevičiūtė surinko 358 taškus ir užėmė ketvirtąją vietą.

LSU šauliams komandinėje įskaitoje atiteko trečioji vieta. Komandinėje įskaitoje nepralenkiami buvo Vytauto Didžiojo universiteto šauliai, antrieji – Vilniaus universiteto sportininkai.