LSU profesorė I. Valantinė išrinkta Europos sporto vadybos asociacijos generaline direktore

Rugsėjo 7 d. IInsbruke (Austrija) vyko 30-oji Europos sporto vadybos asociacijos (EASM) organizuojama tarptautinė mokslinė konferencija. Jos Generalinės asamblėjos metu Lietuvos sporto universiteto (LSU) Sporto ir turizmo vadybos katedros profesorė dr. Irena Valantinė išrinkta šios Asociacijos generaline direktore.

„Šiemet, kaip niekad anksčiau, į generalinių direktorių pozicijas pretendavo net 11 kandidatų, iš kurių buvo išrinkti tik 5. Džiaugiuosi Asociacijos narių pasitikėjimu būdama išrinkta ir galėdama tęsti pradėtus darbus Europos sporto vadybos asociacijoje, turinčioje gilias tradicijas ir istoriją. Asociacijos valdymo komandoje esu nuo 2017 m. Laukia nemažai iššūkių, tačiau jiems esu pasirengusi, skatinsiu ir LSU studentus įsitraukti į asociacijos vykdomas veiklos – vasaros stovyklas, seminarus, o kolegas – į kasmetę konferenciją“, – teigė I. Valantinė.

2022–2025 m. Europos sporto vadybos asociacijos (EASM) valdyba:
Prezidentas Vassil Girginov, Brunelio universitas Londone (JK)
Viceprezidentas Karin Book,  Malmės universitas (Švedija)
Iždininkas Aila Ahonen,  JAMK taikomųjų mokslų kolegija (Suomija)
Generaliniai direktoriai:
Irena Valantinė, Lietuvos sporto universitetas (Lietuva)
Kostas Alexandris, Salonikų Aristotelio universitetas (Graikija)
Thomas Junod, UEFA Akademijos vadovas (Šveicarija)
Jacqueline Mueller, Laugboro universitetas Londone (JK)
Tim Ströbel, Bairoto universitetas (Vokietija)

Primename, kad LSU Sporto ir turizmo vadybos studijų programos studentai gali tapti EASM nariais. Ši narystė leis susipažinti su sporto vadybos naujovėmis, plėsti savo pažinčių ratą bendraujant ir dalijantis informacija su kitais asociacijos nariais, tobulintis nemokamuose webinaruose.
Daugiau informacijos, kaip tapti organizacijos nariu, galima rasti: https://www.easm.net/become-a-member/

EASM buvo įkurta 1993 m. Olandijoje kaip nepriklausoma asociacija, kuri vienija net 248 narius – akademikus ir profesionalus (viešojo, savanoriško bei komercinio sektoriaus) iš 42 pasaulio šalių.

Daugiau informacijos: http://www.easm.net/

31-oji EASM konferencija vyks 2023 m. rugsėjo 12–15 d. Belfaste (Šiaurės Airija), 32-oji – 2024 m. rugsėjo 3–6 d. Paryžiuje (Prancūzija).