LSU pristatyta didžiausioje Europoje studijų parodoje Barselonoje

Barselonoje (Ispanija) rugsėjo viduryje vyko 32-oji Europos tarptautinio švietimo asociacijos (EAIE) konferencija ir paroda. Po pandemijos vėl gyvai vykęs renginys Fira Barcelona Gran Via parodų rūmuose sulaukė apie 6300 dalyvių iš 90 pasaulio šalių. Tarp jų ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovai – Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Irena Čikotienė ir vyr. specialistas Tomas Kukenys bei Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Žilvinas Slauskis.

Šių metų parodos tema „Ateitis visomis spalvomis“ („Future in full colour“). Per parodą vyko įvairios diskusijos, paskaitos ir pristatymai apie universitetų tarptautiškumo strategijas, partnerystę, studentų pritraukimo iššūkius, aukštųjų mokyklų komunikacijos ir rinkodaros naujoves.

Per renginį vyko ne tik plenariniai posėdžiai, kuriuose skaityti įvairūs pranešimai, bet ir susitikimai stenduose. Juose apie 200 šalių pristatė savo aukštąsias mokyklas. Nors ir nedidelis, bendras Lietuvos aukštųjų mokyklų stendas „Study in Lithuania“, sulaukė didelio susidomėjimo. Jame pristatytas ir Lietuvos sporto universitetas – surengti susitikimai su studentų pritraukimo agentūromis, kitų universitetų atstovais, esamais ir būsimais partneriais, parodos dalyviams išdalyti leidiniai ir suvenyrai.

LSU atstovai aptarė bendradarbiavimą su įvairių pasaulio šalių – Taivano, Norvegijos, Nyderlandų, Australijos, Jungtinės Karalystės – universitetais. Kalbėta apie studentų ir dėstytojų mainų galimybių gerinimą, studentų sąlygas ir studijų programas, bendrų studijų programų ir kursų kūrimą, tarpuniversitetinio bendradarbiavimo stiprinimą bei naujų sutarčių pasirašymą. Be to, surengti susitikimai su didžiausiais pasaulyje studentų pritraukimo portalų atstovais.

33-oji  Europos tarptautinio švietimo asociacijos rengiama konferencija ir paroda kitais metais vyks Roterdame (Nyderlandai).

Daugiau apie parodą Barselonoje: https://www.youtube.com/watch?v=JKFDKPce_bo&t=16s