LSU pratęsė bendradarbiavimo sutartį su Kauno rajono savivaldybe

Lietuvos sporto universiteto (LSU) rektorė, prof. dr. Diana Rėklaitienė ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas pratęsė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartimi Kauno rajono savivaldybė įsipareigojo pagal kompetenciją konsultuoti LSU personalą tobulinant studijų programas, savo lėšomis užsakyti mokslinius tyrimus sporto ir sveikatinimo srityse. Taip pat bus sudaromos sąlygos LSU studentams atlikti praktiką savivaldybėje bei įgyvendinami kiti bendri projektai.

LSU suteiks galimybę savivaldybės siunčiamiems specialistams kelti kvalifikaciją universitete, savivaldybės specialistai galės neatlygintinai naudotis LSU metodiniais ir materialiniais ištekliais.

„Mūsų kraštas pasižymi gražiomis sporto tradicijomis, užauginome ne vieną Lietuvos, Europos ir pasaulio čempioną. Įspūdingų laimėjimų yra pasiekę irkluotojai, rankininkai, dziudo imtynininkai, boksininkai, sportinių šokių, aerobinės gimnastikos atstovai, šauliai. Skiriame daug dėmesio ir fizinio aktyvumo projektams, kuriuos padeda įgyvendinti ilgametė partnerystė su LSU“, –  pasakojo V. Makūnas.

LSU mokslininkai Kauno rajone vykdo apklausas, atlieka mokslinius tyrimus. Savivaldybė skiria vardines premijas geriausiems iš Pakaunės kilusiems LSU studentams.

Susitikime buvo diskutuojama ir apie Kauno rajono ir LSU galimybes vystyti bendrus švietimo projektus, galbūt steigti universitetines klases.

LSU su Kauno rajono savivaldybe bendradarbiauja nuo 2012 m.

 

Parengta remiantis LSU ir Kauno rajono savivaldybės informacija