LSU plaukikų ir futbolininkų medaliai

Savaitgalį Alytuje baigėsi Lietuvos žiemos plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir gerais pasirodymais džiugino LSU studentai.

Du kartus Lietuvos čempione ir kartą vicečempione tapo Urtė Kazakevičiūtė. Auksą Urtė iškovojo 100 m ir 200 m distancijose krūtine, kurias ji įveikė atitinkamai 1.12,28 min. ir 2.38,83min.. 50 m nuotolyje mūsų plaukikė apdovanota sidabro medaliu (34,00 sek.).

Vaidotas Blažys iškovojo du sidabro medalius (50 ir 100 m krūtine). Jo pasiektas rezultatas 100 m nuotolyje krūtine (1.02,93 min.), kuriame Vaidotas pralaimėjo tik šalies rekordininkui olimpiečiui Giedriui Titeniui, leido tapti vienu geriausių plaukiku Lietuvoje. LSU studento rezultatas įvertintas 806 taškais ir buvo trečias tarp vyrų visų nuotolių ir rungčių plaukikų.

Simas Žiaukas tapo Lietuvos vicečempionu plaukdamas laisvu stiliumi 200 m ir 1500 m bei  laimėjo trečią vietą 400 m distancijoje.

Irmantas Vernickas 50 m laisvu stiliumi B finale buvo pirmas, o 50 m peteliške A finale Irmantas užėmė ketvirtą vietą.

Kita gera žinia – LSU salės futbolininkai tapo Lietuvos studentų futbolo lygos vicečempionais. Vilniuje vykusiame Lietuvos studentų salės futbolo lygos čempionate dalyvavo keturių Lietuvos aukštųjų mokyklų komandos: Lietuvos edukologijos (LEU), Vilniaus Gedimino technikos (VGTU), Kauno technologijos (KTU) ir Lietuvos sporto universitetas (LSU). Mūsų komanda surinko 6 taškus ir tik tašku nusileido čempionato nugalėtojams KTU futbolininkams. LSU studentas Sendžikas Lukas pripažintas 2012 – 2013 metų sezono rezultatyviausiu žaidėju.