LSU orientacininkų startai Lietuvos orientavimosi čempionate

Savaitgalį Tytuvėnų regioniniame parke (Raseinių raj.) vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinės trasos ir estafetės rungtyse. Čempionate dalyvavo ir trys LSU studentai: Andrej Gerasimov (KKU magistras ),Valentas Žymančius (KN 2 kursas) ir Vilija Revaitė (SRT 1 kursas).

Pirmą dieną dalyviai dėl apdovanojimų varžėsi vidutinėje trasoje. Andrej Gerasimov vyrų grupėje iš 48 dalyvių užėmė 15 vietą, o Valentas Žymančius jaunimo grupėje buvo antras ir tik viena sekundė jį skyrė nuo aukščiausio apdovanojimo. Vilija Revaitė merginų jaunimo grupėje užėmė trečiąją vietą.

Antrąją dieną sportininkai varžėsi estafetės rungtyje. Vyrų grupėje iš 24 komandų nepralenkiama buvo Andrejaus Gerasimovo komanda, o Valento Žymančiaus orientacininkai liko devinti.